SKŘÍNĚ HANÁK. vestavěné skříně a šatny. Zakázková výroba skříní na míru. Skříně nejvyšší kvality

© Hanák nábytek 2011
www.hanak-nabytek.cz

PROČ OD HANÁKA?

zaruky1 

5-ti letá záruka

Vysoká kvalita používaných materiálů, na automatických a robotických CNC linkách prováděná přesná výroba a následná povrchová úprava šatních skříní nám umožňuje poskytnout PĚTILETOU záruku na VŠECHNY typy šaten a šatních skříní HANÁK.

Nahoru Dolů
tradice 

Dlouholetá tradice

HANÁK NÁBYTEK, a.s. je firma s letitou tradicí, která sahá až do 30 let minulého století. Charakteristikou výroby je téměř nulová kooperace – jsme nezávislá česká firma nevyužívající systému subdodavatelů. Veškeré technologie a výrobní procesy se snažíme zvládat v prostorách naší firmy.

Nahoru Dolů
Šatní skříně na míru 

Šatní skříně na míru

Šatní a skříňové systémy HANÁK vám nabízejí zcela novou dimenzi při organizaci vašeho prostoru. Nabízejí jakoukoliv modulární šířkovou a výškovou sestavu včetně atypických rozměrů. Spolu s velkým množstvím zásuvkových a policových modulů včetně speciálních doplňků, věšáků, závěsů šatů aj.

Nahoru Dolů
21 

Jsme držiteli certifikátů ISO 9001 a ISO 14 001

Veškeré výrobní procesy jsou podrobovány přísné kontrole výstupní kvality a ekologické nezávadnosti.

Nahoru Dolů
Hanák interiéry na míru 

VOLITELNÉ ROZMĚRY, BARVY A DEKORY

Výroba skříní HANÁK – není jen produkce skříní z katalogu jako jste zvyklí u mnoha velkoobchodních firem. U nás máte připravenou takřka neomezenou škálu kombinací barev dekorů, dřevin a lakovaných povrchů. to je ale nic proti parametrické výrobě skříní, kde nejste vázáni takřka v žádném rozměrovém parametru  a proto u nás jako u opravdu skutečného výrobce není žádný atypický rozměr ŽÁDNÝ problém. ( na rozdíl od naší “KONKURENCE” – neskutečně dlouhé řady internetových lidových vypravěčů) Vytvořili jsme nábytek, který je absolutně zdravotně nezávadný a s nejlepším možným poměrem mezi cenou a kvalitou. HANÁK SKŘÍNĚ to je KVALITA, NA KTEROU NEMUSÍTE ŠETŘIT.

Nahoru Dolů
hanák kuchyně - kvalita 

CHRÁNÍME VAŠE ZDRAVÍ – 100% ZDRAVOTNÍÉ NEZÁVADNOST

Priorita značky Hanák: „Vždy jen ten nejlepší materiál pro naše zákazníky“ Protože chceme naším zákazníkům garantovat co nejvyšší komfort v užíváni našich produktů, věnujeme výběru materiálů obrovskou pozornost. Proto převážnou část našich vstupních velkoplošných materiálů, masivního dřeva i dýh tvoří prvotřídní, prověřený český produkt. Pokud není k dispozici český kvalitní materiál v určitém segmentu, nakupujeme vždy jen ten nejkvalitnější dostupný zahraniční materiál s JASNĚ prokazatelným místem původu. Tento materiál musí mít vždy certifikace dle ČSN ( nějaké nejasné CE u nás neexistuje) Jasnou certifikaci zdravotní nezávadnosti ale také například doklady o tom, že se jedná o materiál z těžby trvale udržitelného zdroje. <strong>Zdravotní nezávadnost – 100% garance!</strong> V prvé řadě klademe velký důraz na  zdravotní nezávadnost našeho nábytku. Jsme si vědomi toho, jak je pro Vás důležité zdravé prostředí, ve kterém žijete. Pracujeme proto pouze s materiálem, který je naprosto zdravotně nezávadný. Naše materiály uvolňují 5x méně formaldehydu než připouští evropské normy. Patří tak mezi nejlepší na českém i světovém trhu.

Nahoru Dolů
Certifikat-kuchyně-Hanák-CZ 

Certifikáty – zkušebny

Samozřejmostí jsou cestifikáty zdravotní nezávadnosti a mechanické zkoušky na kompletní sortiment interiérového nábytku vyrobeného v HANÁK NÁBYTEK,a.s. Jsme držiteli certifikátů českých zkušeben ale i certifikátů mezinárodních.

 

Nahoru Dolů
certifikat_horizontal 

RODNÝ LIST VÝROBKU

Garance původu materiálů, jejich zdravotní nezávadnost s doložitelným původem každého dílu nábytku Hanák – RODNÝ LIST VÝROBKU – CERTIFIKÁT KVALITY HANÁK. tento certifikát – garanci dostává každý klient, který si koupí originál nábytek HANÁK. Ke každému certifikátu je přiložen PUNC HANÁK.

Nahoru Dolů
10 

HANÁK – EKOLOGIE

VÝROBA NESMÍ NIKDY ZATÍŽIT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ. V OBLASTI ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ PATŘÍME MEZI ŠPIČKU MEZI VÝROBCI V ČESKÉ REPUBLICE. SNAŽÍME SE O TO, ABY NAŠE VÝROBKY BYLY NEJEN KRÁSNÉ A KVALITNÍ, ALE ABY I JEJICH VÝROBA BYLA VELMI OHLEDUPLNÁ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ. INVESTOVALI JSME PROTO NEMALÉ FINANČNÍ PROSTŘEDKY DO ŠPIČKOVÝCH TECHNOLOGIÍ NA ODSÁVÁNÍ , FILTRACI A SPALOVÁNÍ ŠKODLIVIN.

Nahoru Dolů
5 

Nejvyšší kvalita výroby

PODSTATA KVALITY ZPRACOVÁNÍ SPOČÍVÁ V POUŽITÍ NEJMODERNĚJŠÍCH TECHNOLOGIÍ PRO ZPRACOVÁNÍ A VYSOKÉ ODBORNOSTI JEDNOTLIVÝCH ZAMĚSTNANCŮ, KTEŘÍ VŽDY KLADOU PŘI SVÉ PRÁCI DŮRAZ NA CO NEJKVALITNĚJŠÍ FINÁLNÍ VÝROBEK.
Nábytek přímo ve zkušebně v závodech HANÁK podrobujeme mechanickým zátěžovým testům a to i v extémních podmínkách. NA ZÁKLADĚ TĚCHTO POZNATKŮ NEUSTÁLE INOVUJEME VÝROBNÍ PROCESY A ZDOKONALUJEME NAŠE VÝROBKY.

Nahoru Dolů
designeri-472x417 

DESIGN CENTRUM HANÁK

DESIGN A KVALITA GENERACÍM. Víme, že design je základní podmínkou dlouhodobé úspěšnosti každé firmy. Nechceme pouze sledovat trendy v oblasti nábytku, ale snažíme se vytvářet náš vlastní styl, být na špici a určovat směr. Design Centrum společnosti HANÁK NÁBYTEK, a.s. – to jsou především lidé. Za každým novým kusem nábytku stojí tým špičkových designérů a marketingových odborníků. Ti zde neustále vyvíjejí nové nábytkové řady, vybírají materiály a výrobní postupy pro nábytek, který bude v budoucnu zdobit interiéry našich zákazníků. Na práci Design Centra navazuje příprava výroby, technologické a konstrukční oddělení, kde se návrhy designérů rozpracovávají a detailně připravují pro výrobu. Od roku 2004 si Design Centrum získalo renomé nejen mezi naší klientelou, ale i mezi odbornou veřejností. Zahraniční návštěvníci nám pravidelně potvrzují, že naše Design Centrum a jeho zaměstnanci stojí na špici současné světové nábytkářské produkce.

Nahoru Dolů
17 

INTERIER CONCEPT HANÁK

Jeden domov – jedna značka. V duchu této filozofie si u nás můžete vybrat nejen nábytek do kuchyně, ale i do obývacího pokoje či ložnice. Součástí nabídky je i velký výběr mnoha druhů skříní na míru. Vyrábíme skříně vestavěné, šatní i samostatné vybavení šaten. Navštivte některé z našich studií a přesvědčte se na vlastní oči. Už od pradávna lidé vědí, že celek je víc než pouhý souhrn jeho částí. Ve výrobě to ale platí pouze tehdy, když budou všechny součásti mít jednu společnou vlastnost – nejvyšší jakost. Proto si vybíráme jen dodavatele, u kterých je prvotřídní kvalita jejich produktů samozřejmostí. Používáme hi-end kování z Rakouska a Německa, švédské a slovinské komponenty. Špičkové laky si necháváme speciálně míchat v Itálii, zemi, která se drží už léta na špičce ve vývoji a výrobě laků. Všechny ostatní vstupní materiály jsou velmi pečlivě vybírány v České republice.

Nahoru Dolů
kvalita Hanák 

VYSOKÁ ŘEMESLNÁ ZRUČNOST

Jsme pyšní na to, že patříme do elitní skupiny výrobců zcela nezávislých na nadnárodních korporacích. Nastoupili jsme cestu úplné soběstačnosti – hlavní charakteristikou firmy je téměř nulová kooperace. Postupně investujeme velké finanční částky do nákupu strojů, zavádění technologií a školení zaměstnanců s jediným cílem – absolutní spokojeností našich zákazníků

Nahoru Dolů
IMG_2614 

Profesionální servis – od návrhu až po kompletaci skříně

Kompletní sortiment skříní dodáváme včetně kompletního servisu od kvalifikovaného poradenství, návrhu řešení prostoru a využití vestavěných skříní na míru, dopravy až po odbornou montáž.

Nahoru Dolů